W ostatnim czasie Wodociągi i Kanalizacja „HYDROKOM” Sp. z o.o. otrzymała informację o oszustach, działających na terenie Kluczborka, poruszających się białym pojazdem i podających się za pracowników „HYDROKOM-u”. Oszuści udzielają nieprawdziwych informacji o planowanym braku wody i pod pozorem udzielenia pomocy lub sprawdzenia instalacji, dostają się do domów i okradają ich mieszkańców. 

WiK „HYDROKOM” Sp. z o.o. informuje, że nie prowadzi takich działań.

Wszystkie wizyty u klientów są wcześniej zaplanowane. Odczyty wodomierzy dokonują Inkasenci zgodnie ze stałym harmonogramem, a w pozostałych przypadkach pracownicy wcześniej ustalają telefonicznie terminy wizyt.

Nasi pracownicy poruszają się białymi samochodami służbowymi z widocznym niebieskim logo Spółki i posiadają niebieskie ubiory robocze z napisem „HYDROKOM”.

Pracownicy posiadają identyfikatory i legitymacje służbowe oraz imienne upoważnienie do wykonania zleconych czynności służbowych u klientów.

W przypadku podejrzenia o oszustwo lub jakichkolwiek wątpliwości zawsze można zadzwonić pod numer telefonu Spółki 77 418 14 71 lub numer alarmowy 994.

Print Friendly, PDF & Email