WIK HYDROKOM POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

KSIĘGOWA

Miejsce pracy: ul. Kołłątaja 7, 46-203 Kluczbork,

Zakres obowiązków:

• Sprawdzanie faktur pod względem formalnym i rachunkowym. Dekretacja i księgowanie dokumentówksięgowych;
• Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
• Rozliczanie kosztów działalności (w szczególności remontów i awarii w rozbiciu na zlecenia)
• Rozliczanie rozliczeń międzyokresowych czynnych (RMK);
• Obsługa programów finansowo-księgowych (TP-Media);
• Udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych i GUS;
• Sporządzanie poleceń przelewu;
• Uzgadnianie kasy głównej Spółki;
• Uzgadnianie należności dochodzonych na drodze sądowej;
• Rozliczanie ZFŚS;
• Udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku.
Wymagania:

• Wyższe wykształcenie z zakresu rachunkowości lub finansów i 2 – letnie doświadczenia na stanowisku w księgowości; bądź wykształcenie średnie i min. 5 – letnie doświadczenie na stanowisku w księgowości, mile widziane doświadczenie w pracy z gospodarką magazynową;
• Dobra znajomość bieżących przepisów prawa w zakresie rachunkowości oraz podatków;
• Mile widziane doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych, sprawozdań do instytucji zewnętrznych;
• Umiejętność obsługi programów księgowych, mile widziana znajomość TP-Media;
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel;
Warunki pracy:

• praca biurowa, w godz. od 7:00 do 15:00,
Oferujemy:

• zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
• stabilną pracę w doświadczonym zespole,
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów w dynamicznie działającej firmie;
Wymagane dokumenty i oświadczenia:

• życiorys (CV),
• kserokopie dokumentów poświadczających  wykształcenie,
• kserokopie dokumentów poświadczających ewentualny staż pracy,
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
• mile widziane dodatkowe uprawnienia i zaświadczenianp. o kursach, szkoleniach itp.
Dokumenty należy składać do 20.05.2018 r. w Sekretariaciepod adresem:

Wodociągi i Kanalizacja „HYDROKOM” Sp. z o.o.

46-203 Kluczbork

ul. Kołłątaja 7

lub przesyłać na adres e-mail: sekretariat@hydrokom.pl

dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 77 418 14 71 w. 41